בקישור הזה תמצאו הנחיות למשלוח מסמך לכל חברי הכנסת בנושא פריסת דור 5 המזיק כל כך.

לחילופין, ניתן להעתיק את נוסח המייל וכתובות המיילים ולשלוח מהמייל האישי שלכם. להלן:

נושא:
אזרחי המדינה דורשים לעצור את פריסת רשת 5G

גוף ההודעה:

שלום רב,
הובא לידיעתנו שבעתיד הקרוב תיפרס בישראל רשת נתונים סלולרית בדור ה5.
אנו דורשים לעצור את פריסת התכנית משלל סיבות, להלן הסעיפים:

1) רשת דור 5 , כמו הרשתות הקודמות, מעולם לא עברה בדיקות בטיחות כדי להוכיח שאינה מזיקה לבריאות בטווח הזמן הארוך לפני הכנסתה לשוק ומשום כך אנו דורשים לערוך בדיקה ומחקר מעמיק על הטכנולוגיה החדשה כדי לשלול את הסכנה הבריאותית של הקרינה על אזרחי המדינה, המחקר צריך להיעשות במעבדה ולא על הציבור.
על פי ממצאים ומחקרים מוערכים מהעולם, ידוע לנו כיום שקרינת רדיו הנפלטת בין היתר מאנטנות סלולריות ברשת דור 3\4 נמצאה כמשפיעה ומזיקה למערכות ביולוגיות . אנחנו סמוכים כי רשת דור 5 תביא לחשיפה מוגברת ומזיקה בהרבה יותר בגלל ריבוי מקורות השידור, מאפייני הרשת ושיטת הפריסה הצפופה המתוכננת עבורה.
במידה ותאושר פריסת רשת דור 5 ללא מחקר מעמיק ושקיפות מלאה לציבור:
אנו החתומים, אזרחי המדינה, מטילים אחריות מלאה על הממונים במשרדי הממשלה על כל נזק רפואי עתידי שיגרם כתוצאה מחשיפה לקרינה מרשת דור 5, אנא מכם, אתם האחראים על בריאות הציבור, אל תאשרו טכנולוגיה שתביא לנפגעים רבים חדשים ולגידול משמעותי במספר הרגישים לקרינה עד כדי הכבדה על החברה והכלכלה הישראלית.
4) הפריסה של תשתית דור חמישי צפויה להביא להתקנה של מתקני שידור סלולריים רבים ברחבי הערים והישובים בישראל. זאת בקרבה לבתי תושבים יותר מאי פעם. זאת בצד גידול בשימוש בציוד אלחוטי וסלולרי ביתי ואישי התומכים בטכנולוגיית דור 5, דבר זה יביא גם הוא לעלייה בחשיפה של הציבור לקרינת רדיו מזיקה.
5) התקנים בישראל לחשיפה לקרינת רדיו גבוהים ומקלים ומבוססים על הנחת הייסוד שאין השפעות ביולוגיות לקרינת רדיו חוץ מחימום ברמות מאוד גבוהות.
מהתקן הגבוה והלא מגן נגזרים מרחקי ביטחון קטנים מאוד ועומדים על מטרים בודדים מאנטנה סלולרית דור שלישי-רביעי. קיים חשש גדול כי מתקני שידור רבים יותקנו בצמוד לבתי מגורים, כפי שקורה כרגע בארה"ב, שם מותקנות אנטנות סלולריות מוקטנות אבל לא זעירות קרינה, בצמוד לבתי תושבי. התקנה זו בצמוד לבתי תושבים יכולה להביא לחשיפה מוגברת עוד יותר של הציבור לקרינת רדיו.
מהתקנים הגבוהים והלא מגנים נגזרות גם שיטות מדידה לא נכונות ושימוש במדי קרינה איטיים. כתוצאה מכך מדידות הקרינה של קרינת רדיו מאנטנה סלולרית חלקית, ומדידתה מציוד ביתי או אישי חלקית עוד יותר.
כאשר התקנים גבוהים ולא מגנים, מרחקי הביטחון קצרים מדיי ולא מגנים, שיטות המדידה לא נכונות ונעשה שימוש במדידה ממוצעת על ידי מדי קרינה איטיים, כל מערך התקינה שאינה יעיל בהגנה על הציבור כבר היום, יהפוך עוד יותר לא יעיל. החשש מפגיעה באנשים שיהפכו לשכנים לאתרי שידור חדשים אלו, בנוסף לציוד הסלולרי והאלחוטי האישי שלהם גדול מאוד.
אנו דורשים:
1) לערוך מחקר מעמיק שיסקור וישלול נזק למערכות ביולוגיות.
2) לבצע רפורמה בתקינה ולהגדיר רמות חשיפה מותרות נמוכות יותר.
3) לקבוע מרחקי ביטחון של עשרות מטרים מאנטנות סלולרית.
4) לעבור לשימוש במדי קרינה מהירים, לשנות את תהליכי הכיול של המדים ואת נוהלי הבדיקה של הקרינה.
5) להכיר בנזקי קרינת הרדיו ובנפגעי הקרינה הבלתי מייננת.
בתודה מראש, אזרחי מדינת ישראל המודעים לנזקי הקרינה .


כתובות מיילים: