:לכבוד: תושבי ישראל ובתוכם

נתי כהן, דוד אמסלם, בנימין נתניהו, יועמ"ש, שר המשפטים, סגן שר הבריאות, חברי כנסת וממשלה, תקשורת תאגידית, תאגידים

למכתב זה אין תוקף חוקי מדינתי, כי אתם מזלזלים בחוק. למכתב זה יש תוקף מוסרי מציווי אלוקי, של ברואי אלוקים ותוקף של חוק טבעי של בני האדם הריבון האמיתי של כל נכסי הארץ והמדינה, כל האדמות, כל המשאבים וכל התשלומים שהינכם מקבלים בצדק ושלא בצדק

הנדון: הזמת שמועות – התמודדות מול פריסת כלי נשק במרחבים הציבוריים, כחלק מתשתית עיר חכמה ודור 5 בסלולר

1 . בתקופה האחרונה אנו עדים לקמפיין מאורגן של ממשלת ישראל העושה יד אחת עם חברות יצרניות, תאגידי טכנולוגיה עולמיים וקבלנים מבצעים, דרך התקשורת התאגידית, קמפיין שמטרתו לפרוס מערכות כלי נשק במרחבים הציבוריים, בבתיספר, ובקרבה גדולה לבתי מגורים, חדרי ילדים וכו', קמפיין שמנסה גם להתנגד לטענה שנעשית פריסה של מערכת כלי נשק, שמגיעה ממערכות צבאיות, פותחה ככלי נשק, יש לה יכולות איתור ופגיעה של כלי נשק, והיא נעשית ללא מבדקי בטיחות למערכת, ללא פוליסת ביטוח, בניגוד לכל חוק קיים, תוך זלזול בוטה בחיי אדם, עם פוטנציאל לפגיעה בילדים ותינוקות, ובטבע בכללותו כולל בעלי חיים והצומח.

2. פורסי מערכת כלי הנשק הגבירו את פעולתם בשבועות האחרונים. בזמן שכולנו כלואים בבתים נפרסות מאות אלפי אנטנות ברחבי הארץ, וקיים זירוז של הנחת התשתית הזו של כלי נשק בכל מרחב אפשרי, כולל בתי חולים, גני משחקים לילדים ועוד. נראה כי מטרת הקמפיין היא לפגוע בבריאות תושבי ישראל ולהחריף את המצב הבעייתי שנוצר עקב וירוס הקורונה. כל זה נעשה כדי למנוע קיום הפגנות חוקיות ואף כדי ליצור מצב של פגיעה פיזית בבני אדם ובכל מערכות החיים בישראל.

3. תושבי ישראל עוקבים בדאגה אחר התופעה ואף מעבירים דיווחי אמת לרשויות ולגורמים השונים.

4. בימים האחרונים מתקבלות פניות ותלונות רבות מצד תושבים רבים על התקנות חפוזות של אנטנות בחסות החשיכה, ועל תסמינים חדשים שנובעים כפי הנראה מעלייה ברמת החשיפה לקרינה בישובים השונים בהם הותקנו תשתיות עיר חכמה על שלל המשדרים, הפנסים, התדרים, העוצמות והפולסים הפוגעים בכל רמה בכל צורת חיים כמעט, על פי אלפי מחקרים אובייקטיביים שמוסתרים מעיניי הציבור על ידי משרדי ממשלה שונים, על מומחיהם ותאגידים בעלי עניין.

יש לציין שמצב בו ילדים והורים נחשפים כעת בביתםשלהם לקרינה מוגברת, יוצר מצב של היחלשות מערכת החיסון והעמקת הפגיעה הבריאותית מיוחד באוכלוסיות מוחלשות.

5. לאור כל אלה, אנו מוצאים לנכון לפרוש בפניכם את העמדות של המדע, בני האדם שואפי החיים והשגשוג והאמת הפשוטה בנושאים האמורים, בכדי לספק בידיכם כלים להפרכת הטענות והאמירות של שקרני משרדי הממשלה השונים, מומחי מדינה הפועלים לטובת תאגידים ואינטרסים המיועדים לשליטה ובקרה על בני אדם, תוך ניצול החולשיות שלהם, בזמן שגורמים אלו עצמם אמונים על פי חוק על בטחונו ובריאותו של הציבור. (חוק להזכירכם, שהם מזלזלים בו).

6. שומרי השדה האלקטרומגנטי בישראל פועלים במרץ רב ליידע את הציבור באשר לסכנות הקרינה ובאשר לשקרים של מומחי המדינה לגבי סכנות הקרינה הבלתי מייננת, של כל דורות הסלולר ובכלל זה גם תשתיות עיר חכמה, מכשירי סלולר, תאורת לדים ברחובות (המהווה תשתית לעיר חכמה) וכל ציוד משדר או מקרין אחר.
ההפרדה המלאכותית שיוצרים משרד התקשורת והגורמים האמורים בין דור 5 לבין תשתית עיר חכמה, והבלבול שזורעים בציבור באשר למה מותקן ומתי, ידועים לנו היטב, ואנו דוחים מכל וכל הפרדות מלאכותיות בין כלי נשק זה ו/או אחר, שמותקן כעת ללא אישור, או אח"כ על סמך מכרז כשעניינכם פגיעה בחיים, ללא יידוע הציבור, ללא הסכמתו, ללא מבדקי בטיחות, ללא מחקר המראה שהטכנולוגיה בטוחה וללא כיסוי ביטוחי. כל ההפרדות המלאכותיות מיותרות התרמית שלכם נחשפה והאמת ברורה לעין.

7. השימוש בטכנולוגיית 5ג’י+ עיר חכמה + דור 5 צפוי להביא לעלייה משמעותית בחשיפה לקרינה, פי 100-10 ויותר. מאות אלפי ויותר אנטנות בכל המרחבים בהם אנו חיים ובקרבה יתרה לגופנו ומכאן יותר מחלות, יותר פגיעות בילדים ויותר הסתרות ואי לקיחת אחריות של ה"רגולטורים" שאינם עושים עבודתם נאמנה.

אגב, עלה התאנה בו משתמשים משרדי הממשלה במונח “חשיפה שוויונית" היא המצאה יפה על הנייר, אבל אין דבר כזה במציאות.

8. שומרי השדה האלקטרומגנטי פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם מומחים עולמיים (אובייקטיביים – שעניינם הגנה על החיים), עם עו"ד (למרות שבתי המשפט מושבתים ולרוב מוטים) ועם מידע מדעי רב, על מנת להבהיר לציבור את סכנות הקרינה ואת השקרים של מומחי המדינה באשר לסכנות הקרינה להם ולילדיהם.

עקרון ההיזהרות המונעת שרק מצוטט על ידי מומחי מדינה שונים – איננו ננקט כלל וכלל על יד הגורמים האמורים אלא משמש רק מן השפה ולחוץ.

כפי שידוע וכפי שמצוטטת אחראית בריאות הציבור, פרופ' סיגל סדצקי, "לתקן הקרינה הבלתי מייננת אין שום משמעות בריאותית" ולכן “ספי חשיפה מחמירים" נועדו רק לסתימת פיות ולהטעייה של הציבור כשבפועל ידוע ממחקרים גדולים בעולם (BIOINITIATIVE, NTP, ראמציני) שחשיפה לקרינה מתחת לספים אלו גורמת לסרטן ולמחלות רבות אחרות. גם אחראי קרינה במשרד איכות הסביבה לא היה מסכים שילדיו ישבו בכיתה עם וויפיי ? האם הזהירו את הציבור מוויפיי ? כמובן שלא!

ואגב, טענתם לעלייה של לא יותר מ 10% לשנה בחשיפה לקרינה ? יש לכם את זה ביותר שקרי ?

9. במסגרת ההיערכות לפריסת תשתיות ערים חכמות ומערכות כלי נשק מבוססות גלים מילימטריים שנפרסות כעת בכל מקום כמעט, בוחנים אנשים רבים בישראל דרכים להגנה עצמית, עליהם ועל ילדיהם, על עצמם והיקרים להם, הגנה עצמית שעניינה שמירה על החיים והתגוננות מפני מכלי נשק מבוססי מיקרוגל וגלים מילמטריים, כמו גם מגלים נמוכים, כלי נשק הנפרסים כעת, בזמן שאנו כלואים (כמה נוח), כלי נשק שנועדו לאתר, לנטר, לעקוב ואף לפגוע.
יש לקחת בחשבון כי הגנה עצמית מוצקדת בחוק (זה שאתם מזלזלים בו), מוצדקת גם בציווי אלוקי שציווה עלינו להרבות זרענו ולא להפחיתו, כשאחת מההשפעות של קרינה היא הפחתת הזרע, פגיעה בביציות והרג!

10. בימים האחרונים מועלה מידע רב לרשתות החברתיות החושף את שקרי משרדי הממשלה, מומחי המדינה השונים, פריסת התשתיות של עיר חכמה בישראל וברור לנו הצורך בצנזורה תאגידית וממשלתית על מנת שהציבור לא יידע שפורסים טכנולוגיה צבאית שעתידה לשמש נגדו.

ניתן לפנות לאתר שומרי השדה האלקטרומגנטי למידע נוסף.

בישראל יש כיום מאות אלפי אנשים המודעים לפריסת מערכת כלי הנשק של ערים חכמות-5 ג'י דור 5 והדבר לא יעבור בשתיקה.

אנשים רשאים להגנה עצמית מאיום קיומי.

לאף אדם אין הרשאה לכפות גורם כללמרחבי (ובוודאי לא כלי נשק) ועוד ללא יידוע, ללא הסכמה, ללא מבדקי בטיחות, בחופזה ובמחשכים, תחת חסותן של תקנות חירום, ללא מחקר אחד המוכיח בטיחות, וללא כיסוי ביטוחי.
בקצרה – אתם עבריינים. עוברים על כל חוק אפשרי כמעט בחסות תקנות חירום, עם ממשלה שלא מתפקדת, ראש ממשלה מסתתר בבונקר ואתם פשוט בזיון ועלבון לתבונה שלנו.

מי ייתן ותזכו למשפט צדק במהרה בימינו.
מי ייתן ופשעיכם ושקריכם ייחשפו לעיני כל ועלבונכם יוודע לדורי דורות כאלו שפרסו מערכת כלי נשק לשימוש נגד בני אדם ופשעו נגד התשתית המוסרית של בורא עולם בעצמו.

בהזדמנות זו אני קורא לכל אנשי המקצוע בישראל – העם זקוק לכושר השיפוט שלכם. לידע ולמקצועיות שלכם.
אם התעורר בכם החשד באשר לפריסה המזורזת של טכנולוגיה פוגענית, במחטף, במהירות, בזמן שכולנו בבתים,

אם גם אתם מרגישים שמשהו גדול מוסתר מאיתנו ושלמרות שטוענים שמעוניינים בבריאותנו, פורסים טכנולוגייה שפוגעת במערכת החיסון שלנו,

אם אתם ממש מרגישים בכל נים ונים שמשהו מאוד לא טוב קורה כאן ובמדינות נוספות בהן נפרסת הטכנולוגיה: זה הזמן לדבר, לצעוק ולעצור את זה.

למידע נוסף על המדע בנושא שקרי משרד התקשורת – כאן.

לשקר הקרינה בישראל – כאן

לשקרים של מאקו – כאן.